Oświetlenie wesela dekoracja światłem sali weselnej namioty dekoracyjne oświetlenie architektoniczne led ciężki dym bańki mydlane

KONTAKT

 

dekoracje o¶wietleniem

 Jeżeli zależy Państwu na stworzeniu niepowtarzalnej atmosfery, oraz zaskoczeniu gości ciekawym wystrojem. Zachęcamy do wykorzystania efektu światła.

 Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oświetleniowym, który w nieszablonowy sposób, można wykorzystać w dowolnej dla Państwa aranżacji.

 Dzięki nowoczesnym technikom oświetleniowym, bogatej ofercie efektów specjalnych. Sprawimy, iż to wydarzenie pozostanie niezapomniane.

 Dobór sprzętu dostosowujemy do ilości gości, oraz możliwości technicznych lokalu, jak i szczegółowych wytycznych Państwa projektu.

Dekoracje światłem przyjęć weselnych

 Dekoracje światłem to coś nowego na dzisiejszym rynku oprawy wesel i coś co zadaje troszkę pytań nowoczesnego wesela na niewielkę skalę. Zespoły muzyczne i dj'e posiadają światło mobilne, my wyciągamy ręce, by dać więcej - za niewielką cenę.

 Każda aranżacja wymaga przemyśleń i logistyki. Oparta jest na technice scenicznej. Wykorzystaniu zaplecza technicznego i ściśle wyselekcjonowana względem technicznych możliwości danego pomieszczenia.

 Do oprawy światłem wykorzystujemy ruchome głowice, scanery, oświetlacze LED RGBW, listwy i fluttery LED RGBW, maszyny fog pro, maszyny do baniek, maszyny do konfetti, kratownice aluminiowe, a nawet technikę laserową.
 
 Oto zasada pełnego profesjonalizmu dzięki któremu całość tworzy krajobraz przestrzeni jak z bajki. Dołączając to tego technikę laserową mamy pełne zapleczy by sprostać Państwa wymaganiom.
Rozróżniamy podstawowy wariant oprawy światłem, jako architektoniczno-dekoracyjny pomieszczeń.
 
 Celem dobrej aranżacji w pełnym pakiecie firmy, posiadamy maszyny do ciężkiego dymu unoszące tzw. mgłę max. do 30 cm nad ziemię. Dołączając do tego kontrolowany efekt wizualny - tła i koloru. Ośmielamy się, używać słowa - taniec w chmurach.

Naprawdę Warto _ Naprawdę Tanio

ds'decors lighting services

WESELE - STUDNIÓWKA
IMPREZA FIRMOWA 
BANKIET - EVENT - SCENA
IMPREZY TANECZNE

Dekoracja światłem przyjęć weselnych
Oprawa światłem - zespołu muzycznego, dj'a
Oświetlenie sceniczne i obsługa
techniczna na miarę waszych potrzeb...
 
 

fy

Copyright © dekoracjeswiatlem.pl ' 2010 - 2016